Villa Amarillo Calme Et Tranquille
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 3-slaapkamer Villa Amarillo Calme Et Tranquille Petit-Bourg biedt plaats aan maximaal 6 gasten en is gelegen binnen 10 minuten met de auto weg van natuurgebieden zoals Parc Urbain de Saint-Jean Petit-BOURG.
Parc Urbain Charles Camille Tréber is op 4 km verderop gesitueerd. Winkelliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van Centre Commercial Collin's, binnen 15 minuten rijden. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Valombreuse tuin, gelegen op 3 km verderop.
De gesitueerde in Petit-Bourg Villa Amarillo Calme Et Tranquille kijkt uit over de tuin waardoor je verblijf nog aangenamer wordt. Dit vakantiehuis heeft een badkamer, voorzien van een inloopdouche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.
Deze 160 m² grote villa heeft een eetgedeelte met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Gite des Mamelles bevindt zich vlak om de hoek van deze 2-badkamer woning en serveert Franse gerechten.
- Luchthavens
- Luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet19 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Rookdetectors
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Kleedruimte
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Villa Amarillo Calme Et Tranquille van de luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet?
Villa Amarillo Calme Et Tranquille ligt op 20 minuten rijden van de luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet. - ❓
Is er Wi-Fi in Villa Amarillo Calme Et Tranquille?
Ja, Villa Amarillo Calme Et Tranquille biedt WiFi aan. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Villa Amarillo Calme Et Tranquille?
Gasten van Villa Amarillo Calme Et Tranquille kunnen eten in Gite des Mamelles restaurant, dat Franse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Villa Amarillo Calme Et Tranquille?
Een ingerichte keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Villa Amarillo Calme Et Tranquille. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit vakantiehuis?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantiehuis.